| CheraBogdan a întrebat:

Eu zic ca in loc sa se promoveze tot felul de posturi tv care nu aduc nimic util, gen canalizarea D, taraf, acasa tv, iar din cauza acestor cretinitati de posturi, foarte multe persoane din tara asta ajung sa se tampeasca de tot, mult mai bine s-ar creea si promova posturi tv care sa arate cat de frumoasa este natura in Romania si cum trebuie ea sa fie protejata si posturi care sa aiba ca subiect felul cum trebuie sa se comporte fiecare intr-o societate civilizata.
Voi ce parere aveti? ^^ happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai bani fa ti un astfel de post, pana atunci nu prea ai ce face, din asta se scot banii, asta se promoveaza

| OnuOnulică a răspuns:

Ai dreptate dar daca ne spui noua asta nu rezolvi nimic...din pacate.
In momentul de fata asta se promoveza la televizor: (prostia)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te contrazic, niste peisaje la televizor nu te vor face mai destept, sau altfel spus, vor continua sa te tampeasca.

Ideea este ca televizorul in sine tampeste lumea, indiferent ca te uiti la Acasa, Taraf, Pro TV, Antena 1, sau Discovery Channel.

Daca vrei sa faci ceva care sa fie sanatos si sa fii mai destept, nu te mai uita la televizor aproape deloc. Iar atunci cand e frumos afara, iesi in parc si citeste o carte pe o bancuta.

Asta ar trebui promovat, nu un alt post de televiziune.

| nda a răspuns:

De la un timp toti sunt nationalisti asa peste noapte... tuturor va pasa de tara asta si de oamenii care tampesc facand ceva ce nu va place voua. E noua moda?
Daca te intreb pe tine. tu ce-ai facut folositor pentru tara asta de care iti pasa asa tare?
"Eu zic ca in loc sa se promoveze tot felul de posturi tv". alea se promoveaza singure, de fapt se promoveaza pe banii cuiva, nu pe banii tai ca sa zici tu ce sa promoveze. Daca ai tu bani fa-ti un post tv (nu stiu cum) si filmeaza gradina... promoveaza ceva ce nu se vinde. Ramai fara bani da' macar, dom'le... ai facut ceva PENTRU TARA ASTA.