| rebbe a întrebat:

Hei! Am inceput sa lucrez in HTML si trebuie sa pun niste poze, dar pun codul, dar nu merge, imi apare doar un patrat. Am incercat sa pun si alte poze, dar mi se intampla acelasi lucru. Stiti voi care e problema?happy

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Ca sa iti ia poza trebuie sa ai in folderul cu pagina web si poza si sa o pui in cod cu acelasi nume pe care il are poza.de exemplu:img src="poza1.jpg".parca asa era.sa nu uiti cand iei pagina web pe stick sa ai in folder si poza ca altfel nu are de unde s-o incarce.

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Poți lipi aici exact codul cu care ai încercat să pui poza? (cu tot cu link)