| FightLoveHope a întrebat:

happy FUNDA. Am un cont de wordpress si am tot incercat sa pun un cod HTML de tipul stop click-dreapta si nu functioneaza: ba nu se salveaza(apas pe salvare, apoi dispare) ba imi apare pur si simplu codul pe pagina si nu se intampla nimic. Ce ma sfatuiti sa fac? Stiti de unde as putea sa obtin un cod care sa functioneze? Va multumesc anticipt, si asa cum am precizat si mai sus, cel mai bun raspuns primeste funda happy

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

function ejs_nodroit() {return(false); } document. oncontextmenu = ejs_nodroit;

| eandopuncttk a răspuns:

Dar nu stiu daca o sa mearga pus asa ca si cum ai scrie nu stiu ce tampenii happy scriptul trebeuie bagat in index intre /head si /head

| FightLoveHope explică (pentru eandopuncttk):

L-am pus in widgetul cu Text(sau HTML) exact cum ai spus si nu functioneaza. :-

| eandopuncttk a răspuns (pentru FightLoveHope):

Http://www.extrem-tutorials.com/......ara-alerta

uite-l... TPU are facute niste restrictii si nu apare tot. :)