| Denisuk123 a întrebat:

Hei... Buna TPU! Stie careva daca profilul "STINTE JURITICE" este la COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES? Si daca da cu ce medie se intra? Daca stiti acelasi profil la alt liceu, va rog sa-mi ziceti unde si media! Dau fundita celui mai bun raspuns! love struck

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat din ce localitate este acest colegiu!

Ori vrei să GHICIM?

Sunt mai multe colegii cu această denumire :
https://www.google.ro/#psj=1&q=COLEGIUL+NATIONAL+PETRU+RARES

Toate cele bune.

| Marina01 a răspuns:

Am senzatia ca numele profilului este "Stiinte Juridice"! In ritmul asta nu cred ca vei ajunge la liceu :*! Succes big grin!

| Denisuk123 explică (pentru Marina01):

Se mai inampla sa gresesti! nici tu nu esti perfecta! happy tongue