| tzze a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare cu privire la competentele la limba engleza de saptamana viitoare. Mai exact, la wrighting, ce ar putea sa pice? Am inteles ca ar putea pica la prima parte o scrisoare catre un prieten prin corespondenta si la partea a doua un text argumentativ, insa asta nu e structura fixa a probei. As vrea si eu sa stiu ce altceva ar mai putea pica? Si daca ati avea si modele pentru fiecare as fi recunoscatoarebig grin Multumesc frumos anticipat!

34 răspunsuri:
| tzze explică (pentru Idc12345):

Nici nu iti imaginezi ce frica mi s-a facut. O sa ma blochezi ca utilizator sau ce o sa faci? laughing

| Phantasmagoria a răspuns (pentru tzze):

Scuza-ma, nu stiam in ce clasa esti, dar m-am orientat dupa,, wrighting" si m-am gandit ca e imposibil sa fii in clasa a 12-a.

| tzze explică (pentru Phantasmagoria):

E imposibil sa ii mai scape omului mana?! Hmm, asa e. Dupa o varsta, cand incepi sa ai nenumarate griji esti foarte odihnit si nu exista nici o sansa sa iti scape mana aiurea pe tastatura.

| Phantasmagoria a răspuns (pentru tzze):

E ok, toti gresim laughing inteleg.