| ionalglanetasuluiii a întrebat:

Hey! Imi poate recomanda cineva cele mai bune culegeri pentru pregatirea la evaluarea nationala(si romana si matematica)?

Răspuns Câştigător
| andra4456 a răspuns:

Anca Davidoiu-Roman, Mihaela Daboș, Dumitrița Stoica (evaluare naționala limba si literatura romana). Editura Paralela 45.

Ghid complet pentru evaluarea naționala matematica clasa a vIII, editura delfin.
Sunt foarte bune, eu anul acesta am avut evaluarea si m-au ajutat foarte mult!

3 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Iti recomand culegerile cu rezolvări complete! Mult succes la examen!