| mejustme99 a întrebat:

Hey...Sunt pe clasa a IX-a la profilul de mate-info intensiv info la cel mai bun liceu din oras. As vrea sa ma trensfer la alt liceu care este al treilea din oras, insa este cel mai bun la contabilitate din judet. Chestia care ma enerveaza este ca mai toata lumea imi spune sa nu ma mut ca nu este bine si nu imi convine asta pentru ca nici macar nu am vrut sa merg la acest liceu ci m-am lasat manipulata de altii plus ca nici nu fac fata. Chiar si diriginta mi-a spus ca daca nu ma pasioneaza informatica (si o detesc) sa fac cum cred eu si sa ma mut. Eu chiar vreau sa ajung contabil sau economisc deci cred ca acel liceu ar fi chiar bun. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

Fa ceea ce crezi ca-ti va place. Construieste-ti tu un viitor, nu-i lasa pe alti s-o faca in locul tau, caci lor sigur nu le va iesi bine happy