| ƒαηтαѕу a întrebat:

Hey TPU,
Care clasa vi s-a parut voua cea mai grea, sau mai grea cum vreti voi...laughing?
In afara de a 12-a pentru ca aia stiu ca e grealaughing.

6 răspunsuri:
| m97 a răspuns:

Mie clasa a 8-a mi s-a parut destul de grea din cauza examenelor.

| pikaღ a răspuns:

A 9-a desigur(prima zi de liceu)

| AngelBoy a răspuns:

A 12-a nu e deloc grea, mie clasa a 8-a si a 9-a mi s-au parut cele mai grele, dintre ele cred ca mai greu a fost in clasa a 8-a.

| Biscuitee a răspuns:

A 8-a happy

| Mickael a răspuns:

Clasa a 9-a, momentan sunt in clasa a 11-a. In generala nu au fost probleme de genul cum au fost la liceu, ai sa observi si tu asta. happy

| teo1122 a răspuns:

Clasa a-5-a.prima zi de gimnaziu.