| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si pe semestrul al doi-lea vreau sa ma mut la o clasa paralela deoarece nu m-am integrat bine in actuala clasa. Cine va lua decizia in privinta mutarii mele? Directorul, actuala diriginta, sau diriginta de la clasa de unde vreau sa ma mut? Va rog mult sa ma ajutati!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| overhit a răspuns:

Salut marius_8727! Daca vrei sa te muti intr-o clasa paralela trebuie sa vorbesti cu dirigintele/diriginta actuala de la clasa ta!
Multa bafta!