| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a 9-a si pe semestrul al doi-lea vreau sa ma mut la o clasa paralela deoarece nu m-am integrat bine in actuala clasa. Cine va lua decizia in privinta mutarii mele? Directorul, actuala diriginta, sau diriginta de la clasa de unde vreau sa ma mut? Va rog mult sa ma ajutati!
Merci mult!

4 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Ok si daca nu te-ai integrat in clasa asta crezi ca te vei integra in cealalta clasa? Eu nu cred...dar ma rog este decizia ta.

Pai va trebui sa ii spui asta dirigintei tale si ea va stii unde sa te trimita si te va si ajuta. Nu m-am transferat niciodata pentru ca nu avea rost si nu prea stiu ce e de facut. Dar ia legatura cu diriginta ta si spune-i.

Bafta!

| IoNuTz96 a răspuns:

La ce liceu esti? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| just18ioana a răspuns:

Te duci la secretariat si faci o cerere la directoare, dar s-ar putea sa ai nevoie si de acordul unui parinte.