| StefaniaNeagu a întrebat:

Imi spuneti va rog cat mai multe facultati usoare din Bucuresti si Cluj.Si pe ce baza intru. Nu sunt o persoana care se omoara cu invatatul, se descurca. Si as vrea o facutlate la care sa nu se faca mare lucru, sa fie la zi si sa nu fie cat de cat o facultate buna. Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Du-te la Spiru la limbi străine, litere, psihologie sau jurnalism dacă vrei să tai frunze la câini.

| corolav a răspuns (pentru Gizăz):

Da, dar pentru a tăia frunza la cîini trebuie să folosești foarfecele sau cuțitul.
Astea sînt de metal. La tăiat e vorba de niște forțe, de niște metale, de niște pîrghii.Deci fizică și chimie, metalurgie.
Deci nu prea poate tăia frunza la cîini.

| ViatacuLouie a răspuns:

Intra si tu la ingineria medicinei. e simplu din cate am auzit.