| CoCoMona a întrebat:

In elaborarea lucrarii de licenta/masterat etc. utilizati si site-uri de genul: http://www.referat.ro/licenta/matematica/?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ai grija la lucrarea de licenta sa nu para copiate ca ti-se respinge lucrarea pentru plagiat! citeste, documenteaza-te dar scrie-o cu cuvintele tale fara sa copiezi din alte lucrari! eu am avut o colega care a zis ca nu stiu ei profesorii toate lucrarile de pe net si a picat licenta!

| CoCoMona explică (pentru luiza):

Merci de sfat! Insa, eu am terminat de ceva timp si intr-adevar regulile sunt stricte si asa si trebuie!