| Demeister a întrebat:

La BAC, este grea proba orală la limba română?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La proba orala nu se dau note ci calificative (incepator poate primi oricare candidat care zice ceva despre subiect sau raspunde intrebarilor lamuritoare sau suplimentare). Sunt respinsi doar cei care nu se prezinta sau refuza sa raspunda. Profesorii examinatori sunt cei din scoala si pun intrebari ajutatoare. Nu e cazul sa ai emotii!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa-ti raspunda fetele.

| Oana92 a răspuns:

Daca ai trecut pe bune de clasa a 5a cu siguranta vei luat calificativ maxim. E o proba foarte usoara.

| WaterDrop a răspuns:

Depinde cat de tinere sunt profesoarele din comisie.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru WaterDrop):

Cat de bine au experienta happy.

| alexandrualind a răspuns:

Cam da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-ho! Asta sa.ti fie ultima grija! E floare la ureche.