| izabela1234 a întrebat:

La examen am scris la epitet doar infricosatoare credeti ca imi da puncte daca am scris asa?

Răspuns Câştigător
| laurux2000 a răspuns:

Sigur puiut normal ca-ti da puncte. Asta doar daca o sa isi piarda ei timpul ca sa caute prin text... De obicei toata corectarea asta se face in maxim 5 sec pe lucrare

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu.

| R0011 a răspuns:

Nu cred ca iti da punctajul maxim doar pentru asta. Poate iti da vreo 2 p sau ceva de genu. Lasa romana si concentreaza.te pe examenul de maine!

| hanzelik a răspuns:

Clar nu

| Roman_Paula_1995 a răspuns:

Poate iti da jumatate dar mie profa de romana mia zzis ca trebuie sa scriu si substantivul! numai asa imi da tot punctajul!happy