| lapadatgeorge a întrebat:

M-am inscris la mate-info intensiv info. Cum e? Abia astept sa inceapa scoala! big grin

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de liceu si de tine. Poate fi cosmar, poate fi lejer. E ca si cum eu as zice "Ma duc in legiunea straina.Cum e?" fara sa specific ca am in spate 10 ani de armata si 3 ture in Afghanistan plus 2 in Irak sau ca sint doar un civil cu ceva conditie fizica si atit.

| alexs99 a răspuns:

E poate cel mai greu profil, dar daca te descurci la matematica si inveti ora de ora nu vei avea vreo problema.Vei face multe ore de informatica pe saptamana, mai multe decat cei care sunt la un profil de mate-info simplu.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu, faci mate m1 care e de nivel avansat, info si o sa plictisesti de atata mate du-te la economic faci mate m2 de nivel mediu. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| lau23 a răspuns:

Cum adica mate-info intensiv la mine e decat mate-info fara intensiv sau alte alea...

| miTzuliK93 a răspuns (pentru lau23):

Adica in loc de 3, 4 ore de info pe care o sa le faci in fiecare saptamana de-a lungul celor 4 ani de liceu, la intensiv faci 7. De asta e intensiv ceva, ca se face mai mult... si mai amanuntit.