| RainboyDash a întrebat:

M-am inscris la profilul mate-info intesiv engleza si dau examenul pentru intesiv pe 18 iulie. Trebuie sa ma inscriu la liceu inainte sau dupa examen?

4 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Mai intai dai examenul, acel examen il dai doar pentru a putea beneficia de calsa de intensiv, cand esti repartizat la un liceu, pe acea lista de repartizare (creata de tine) sa ai grija sa mentionezi si liceul la care dai examenul, iar calculatorul de va repartiza automat la unu dintre liceele scrise pe acea lista happy

Fundita?

| RainboyDash explică (pentru TeDrqq):

Dosarul il depun la liceu inainte sau dupa ce dau examenul? straight face

| TeDrqq a răspuns (pentru RainboyDash):

A, pai fiecare liceu are regulile lui ca sa spun asa, intereseaza-te la secretariat sau pe site-ul liceului...

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Intereseaza-te la secretariatul liceului respectiv, aici pe TPU fiecare isi spune opinia, cel mai bine te va lamuri persoana de la secretariat. Bafta!