| alll3xandra a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva:am de facut un ghid despre detergenti de vase s in trebuie defectele posibile intalnite, falsificari si contrafacere ale produsului, incalcari frecvente ale drepturile consumatoriile, sfaturi, sugestii, propuneri, atentionari pentru consumatori...va rog ajutati-ma si pe mine

1 răspuns:
| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Despre falsificari spune-le ca tu ai cumparat o data o cutie de dero si ai gasit in ea rumegus