| Annnonim12 a întrebat:

Maine dau lista cu licee! Am media 9, 37 sunt din Bucuresti, ce licee sa pun? Ideile cele mai argumentate cu pareri propii le voi rasplati cu o FUNDA!

10 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Încă nu m-am uitat la celelalte răspunsuri pe care le-ai primit. Dar, dacă zici că ai media 9, 37 și scrii „propii", mă cam îndoiesc că ar fi adevărat ceea ce ne vinzi tu.
Hai, pa!

| corolav a răspuns:

Plus că și acest text al tău e tare anapoda conceput.
De ce semnul exclamării după „licee"?
După 9, 37 trebuia virgulă.
„Cu păreri proprii " e o construcție incidentă, care trebuia pusă între virgule.
Nu e al unui elev de media 9, 37 cum nu sunt eu mitropolit!

| Annnonim12 explică (pentru corolav):

Ai dreptate! Imi pierd timpul aiurea, doar ca sa va mint pe voi. Cred ca am gresit eu site-ul... Eu cautam TPU.ro, dar se pare ca am dat peste un "profesor" de romana.

| darrio2007 a răspuns:

Pune ce iti place.

| Annnonim12 explică (pentru darrio2007):

"Mersi de raspuns, chiar m-a ajutat"

| darrio2007 a răspuns (pentru Annnonim12):

Cred si eu ca te-a ajutat(sic!).E bine sa iti alegi tu ce vrei decat sa te iei dupa altul. Daca iese rau stii ca ti-ai facut-o tu.Nu injuri pe altcineva.

| Annnonim12 explică (pentru darrio2007):

Pai zi si mie o parere despre ele (daca stii) sau recomanda-mi tu ceva bun... big grin vreau mate- info

| darrio2007 a răspuns (pentru Annnonim12):

Ti-a raspuns deja mirea25. Vrei sa ti le repet si eu? Tot aceleasi ti le recomandam.Pentru ca sunt cele mai bune din Bucuresti la ora actuala.

| Annnonim12 explică (pentru darrio2007):

Pai degeaba imi recomanzi sava, daca eu am 9, 37. zi si tu ceva de la 8, 5 la 9, 3

| mirea25 a răspuns:

Mihai Viteazul, Gheorghe Șincai, Tudor Vianu. Acestea,(după părerea mea), sunt cele mai serioase licee din București. Eu îți recomand fără dar și poate, liceul,, Gheorghe Sincai''. Cu ce pleci de la liceul asta nu mai pleci de la niciun liceu. Aici se pune mult accent pe orice materie. Este greu dar foarte bun, și îți recomand din tot sufletul acest liceu. Este alegerea ta, iar eu îți doresc tot ce este mai bun. Bafta în continuare! Si, bravo pentru medie, este mare.