| loredanalorena a întrebat:

Media de admitere la liceu 8.98...am sanse in liceul George Cosbuc din Bucuresti? (media 9.02)...sau Hasdeu(media 9.05)
Funda!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Da, ai sanse.
Diferenta este destul de mica si nu prea cred ca mediile vor creste.
Merita sa incerci, bafta!

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, aş zice că ai şanse!

Mediile de anul trecut sunt ORIENTATIVE!
Probabil că, mediile vor rămâne cam aceleaşi, ca şi anul trecutwinking

Totuşi, mediile de admitere pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...
Chiar dacă va fi vreo scădere la unele licee/profile/specializări, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p happy

Toate cele bune!

| loredanalorena explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult de tot!

| bursuc001 a răspuns (pentru loredanalorena):

Cu plăcere happy

Succes!

| Suck a răspuns:

La liceul unde am fost eu era tot asa ridicata stacheta si in acel an s-a intrat cu ultima medie de 7.

| adriana_1289 a răspuns:

E posibil sa ai sanse sa intri depinde de media ultimului intrat si depinde si de ce medii au ceilalti care s-au inscris, dar da orice este posibil. Te sfatuiesc sa le pui primele pe lista daca acolo vrei sa intrii