| LanguageMaster a întrebat:

Merită să faci a doua facultate?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

S-a mai vorbit despre asta. Merită dacă știi 100% că te va ajuta foarte mult, că ai nevoie de ea.

| gabicoo a răspuns:

La SH (Spiru Haret) dacă ai bani și plătești taxa poți să faci și zece facultăți!

| gemeni6226 a răspuns:

Orice merita daca iti face placere si nimic din ceea ce nu. Fata mea din placere a facut a doua si nu-i pare rau.Eu nu am facut nici una ca m-a atras mai mult miscarea decat sa stau intr-un loc si sa tot pun diverse cunostinte ce nu-mi faceau nici o placere in cap.

| Nimeni20192018 a răspuns:

Nici prima nu merita, mai ales a doua laughing

| FaimosulRazboinic a răspuns:

Daca e mai utila decat prima da.