| DarthRevan a întrebat:

Nici o fata din Romania, nu m-a facut sa simt dragoste pentru ea, am 18 ani si sunt virgin si cred ca nu o sa fac sex cu vreo romanca,fiindca am sanse mai mari ca in America sa fiu mai acceptat ca aici,pentru ca m-am interesat,nimic nu e bun in tara asta pentru mine,nu sunt religios,muzica pe care o ascult nu e aceiasi,cartile sunt toate din America,felul cum gandesc,deschiderea pe care o am. Stiu ca si USA nu e perfecta, dar e un loc mai bun in care sa fiu, nici limba asta nu imi place!

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Ai dat clar de înțeles că ești virgină deci din punctul ăsta de vedere ești la fel.

67 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Banuiesc ca nu te-ai intalnit cu toate romancele ca sa-ti dai seama XD
Dar mno... poate iei o americanca draguta, oamenii is draguti peste tot daca le vezi calitatile.
Oamenii vad numai ce vor sa vada, poate ar trebui sa vezi ce e de fapt acolo, nu ce vrei tu sa fie.

| GreenVoid a răspuns:

In primul rand site.ul asta este pentru intrebari ori tu nu ai pus nici o intrebare.Iti raspund totusi presupunand ca ai vrut o parerea si parerea mea e ca esti un frustrat pe care nu.l **** nimeni si dai vina pe tara ceea ce mi se pare foarte hilar de altfel.laughingSi faptul ca spui ca nici o fata din Romania nu te.a facut sa simti dragoste pentru ea mi se pare o jignire la adresa femeilor din toata tara adica imi pare rau frate ca nu s-a ridicat nici una la nivelul tau ca sa merite o carja de la tinewinking Penibil! Faptul ca tara e ****ta e din cauza celor la putere, nu din cauza tinerilor ori tu in compania lor stai asa ca faptul ca ai tu ceva cu fetele din Romania este doar o masca, ca nu esti capabil sa te integrezi sau sa vorbesti cu o fata sa nu mai zic s.o bagi in pat.winking

| Matei_Gianina_1970 a răspuns (pentru GreenVoid):

Atata dreptate, imi vine sa plang...pentru bietul frustrat.

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Ba sunt, dar sunt superficiale iar ele nu sunt.Intelegi domnule, traim intr-o lume reticienta iar eu vreau oameni deschisi cu adevarat, nu asa de ****, trebuie sa te cunosc ca sa vorbesc cu tine, auzi la ei.In USA poti vorbi cu oricine pe strada si daca esti deschis nu se supara.

| Ștefan058 a răspuns:

MIemi place rusia

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

De unde stii tu? Ai fost? Ai vazut in filme? Eu sunt de acord cu tine 50% ca.s mai deschisi la minte americanii da nici romanii nu sunt batuti in cap stai linistit.Lasa babele la tinere ma refer.Figurante gasesti peste tot conteaza sa stii sa le citesti si sa le ocolesti.winking

| GreenVoid a răspuns (pentru Matei_Gianina_1970):

De acum toata lumea vrea in America, Londra ...nu mai vrem frate in Romania ca nu.i lumea deschisa. Faptul ca e o tara saraca si ca 70% sunt scursuri de oameni sunt de acord dar pentru restul de 30% merita fii mandru ca esti roman.Americancele ce naiba au asa special? Faptul ca crapa in ele si sunt ce.i mai obezi oameni din lume? Cine zice ca aia n.au prejudecati? Romancele sunt considerate cele mai frumoasa femei din lume deci daca nu *** aici nu *** nicaierilaughingsi avand in vedere ca inca.i virgin la el e problema ca or fii vazut si "superficialele" ce parere are el despre ele.

| OldSoul a răspuns:

Sincer m-ai facut sa rad cand am citit intrebarea asta. happy
E de bine, imi place ca esti increzator, sper sa reusesti si sa fie asa cum iti doresti.

| Ami563Midori a răspuns:

Dar ce, sexul este tot ce conteaza in viata asta? Iubirea pe care o vrei tu se bazeaza neaparat pe placerea trupeasca? Vrei atat de tare sa faci sex? Pai tu nu te indragostesti asa de o persoana, ci doar ai pofta sexuala crescuta la maxim. Eu am 17 ani si nu am intretinut relatii sexuale niciodata. Si nici nu ma intereseaza asa ceva. La 12 ani imi luau hormonii razna. Dar m-am potolit, si m-am maturizat. Nu cauti iubire cand vrei sex, nu exista sex in iubire, sexul nu reprezinta dragostea. Insa cand iubesti pe cineva, sexul nici nu ar trebui sa fie ceva ce ai vrea sa faci cu respectiva persoana. Sexul este sex. Iubirea este iubire. Sexul este o pofta de adrenalina si actiune. Iubirea este un sentiment curat sau ciudat. In lumea asta, vor fi oriunde o multime de prosti ce te vor critica pentru ceea ce esti, ce iti place, si ceea ce iti doresti. Nu oricine te poate accepta. In America este multa destrabalare din cate am auzit. In Romania este foarte mult Evul Mediu. Incuiati la minte de religii. Dar asa gasesti in orice tara. Macar in USA nu exista manele, cred. Dar majoritatea oamenilor sunt spalati pe creier si prosti, deci n-ai ce-i face. Si vrei la varsta asta iubire? Du-te si invata ceva, gaseste-ti o slujba ca iubirea nu iti pune mancarea pe masa!

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Ce jignită te simți că nu te-ai ridicat la nivelul iluminării.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Tu mai ești virgină?

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu le-ai vazut pe toate. Nici nu ai avut timp pana la aceasta varsta. Du-te in America, că acolo te roagă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fost macar vreodata in America sa vezi cum e? Ca tot ii dai pe aici pe site ca America e paradisul.

Eu am fost... stii ce am vazut? Oameni nervosi, in orasele mari toata lumea e grabita, toti te calca in picioare, nimanui nu ii pasa de tine, americanii sunt iintradevar prosti... asa ca femeile de acolo pe langa ca sunt superficiale mai sunt si proaste si grase si urate.

Singurii care se poate frumos cu tine sunt chelnerii ca aia traiesc din bacisul pe care il lasi.

Serviciile sunt mult mai proaste ca in Europa, mizeria e mult mai mare si mai nou au o mare repulsie asupra imigrantilor cu care se lupta din greu deja

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Nu de asta, doar ca facem parte din aceeasi tara din pacate...

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ce relevanta are?

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Păi vezi îl acuzi că e ca tine.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ca mine cum? El e virginelul care se plange ca nu prinde *** eu nu m.am plans de nimic nici daca as fi nici daca nu deci nu mai fa presupuneri despre mine si concentreaza.te pe "intrebarea" domnuluiwinking

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Te oftici că nu ești la standardele lui, haha.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Prefer să mă concentrez pe tine, ești cea mai interesantă parte din întrebare.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Atunci ai inteles total gresit rostul acestui site ca si tipul cu "intrebarea".

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Explică tu acest rost.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Vezi nu e deschisa la minte, nu vrea sa continue, sa isi exprime opinia despre asta e vorba.Ca Fetele de aici nu sunt obisnuite sa vorbeasca si sa fie deschise cu lumea din jur.Nu vor, vor sa isi traiasca viata in cercul lor de oameni si in viata lor atat, nu se baga mai mult sau mai putin, asa sunt ele educate de parinti si de prieteni cu asta am terminat PUNCT

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

Sau se posteaza greu raspunsurile, la asta te.ai gandit?laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Sa.l ajuti pe frustratul de mai sus nu sa te intereseze viata mea personala.Asta pe privat, nu aicilaughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Dacă nu e întrebare pot spune absolut ce vreau, adică oricum o fac. Oarecum am vrut să îți arăt că ești în aceeași situație. Tipul nu cred că se plânge, doar că nu a găsit românce pe placul lui. Eu i-am mai spus faza cu generalizarea, nu mai e nevoie să o repet.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Adică într-un fel se plânge de țară dar nu ar trebui să ne intereseze pe noi oricum.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

În fine, nu zic că nu ai dreptate dar de asta te-am întrebat și întreb unde vreau.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Am incercat sa gandesc diferit si sa rezolv problema,dar nu simt cu adevarat ca oamenii se lasa cunoscuti efectiv si daca vorbesc cu ei tot nu le pasa, si nu simt, adica e intuitia aia care imi spune asta e de **** sau asta e o fata de ****, fiindca nu vor, nu simt ca se bucur si ei la fel cum ma bucur si ei de persoana lor.

| T0T a răspuns (pentru DarthRevan):

Sincer la cum e lumea nici mie nu îmi convine să mă las așa bine cunoscut. Dacă exprim exact ceea ce sunt oamenii îmi pot vedea slăbiciunile și de asemenea consider că nu oricine merită să mă cunoască.

| T0T a răspuns (pentru DarthRevan):

În rest să știi că eu am cunoscut oameni extrem de deschiși, am avut și o colegă de clasă care era genul extrem de dinamică și deschisă și cu chef de viață. Acum e la Cluj.