| roxana1995 a întrebat:

Nu va suparati ce materii se preda la filologie dar la stiinte sociale? Am nevoie urgent!

2 răspunsuri:
| Daniela_7324 a răspuns:

La filo:
in a 9 : romana, engleza, latina, mate, fizica, chimie, bio, logica, istorie, geografie, desen, muzica, sport, tic [pc], religie si ce mai sunt thinking
a 10-a : toate mai sus mentionate - logica& + psihologie & educatie antrepreoriala [business]
a 11-a: toate mai sus mentionate - mate, bio, chi, fiz, ed.antre, psiho & + sociologie & economie
laughingmai departe nu stiu :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La filologie romana, engleza, franceza, istorie, latina -< pe asta se bazeaza
Iar s. s. nu stiu big grin