| AntoniaOrman a întrebat:

Pe 1 iunie se face scoala?

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Nu se face scoala

11 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Tu anunti raspuns castigator ce iti convine tie, nu ce e adevarat. In 1 iunie se face scoala... daca e "Ziua copilului" nu inseamna ca nu mergi la scoala. Doar pe 4 iunie (A doua zi de Rusalii) e liber... deci weekend-ul viitor va fi un weekend de sambata-duminica-luni.

| AntoniaOrman explică (pentru wintage):

Oricum eu nu am fost, tongue

evenso
| evenso a răspuns:

Da, nu se da liber.

| razvan2011 a răspuns:

Pe 1 se face dar nu se face pe 4

| Butterfly1 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti da, se face.

| SmokeyEye a răspuns:

E vineri, deci da. Nu e sarbatoare cu rosu in calendar sau ceva in gen 1 mai- ziua muncii, cand nu munceste nimeni. E ziua copiilor si cand eram eu la scoala, mergeam si de 1 iunie si primeam dulciuri de la profi.

| Trivium a răspuns:

In unele locuri se face, dar in altele nu...pe 4 iunie stiu sigur ca nu se face

| Podeanu_Violeta_1990 a răspuns:

Eu sunt din Videle si nu se face nici pe 1 nici pe 4 laughing

| Geo_1929 a răspuns:

La mine nu se face. Eu sunt din Galati happy

| elennnaramona a răspuns:

Da,din pacate.p 4 iunie nu se invata