| ReTz a întrebat:

Poate pare o intrebare tampita, insa as dori sa stiu ce acte imi trebuiesc pentru examenul de bacalaureat atunci cand intru in sala de examen? Buletinul si mai ce? Acord funda.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pai actele de la casa, certificatul de casatorie al parintilor si de nastere al bunicilor, diploma lor de clasa a 10-a si carnetul de sofer (dupa caz) al tatalui. A, si acte de la locul de munca al lor

| KodrutZ a răspuns (pentru whatevernvm):

Si sa nu uitam si de actele sexuale ale parintilor!

| suntserios a răspuns (pentru whatevernvm):

Pfff, noroc ca s-a dat legea asta care il scapa de copia legalizata...

| whatevernvm a răspuns (pentru suntserios):

Trebuie sa le aiba in original ca sa fie primit. Exclus copie legalizata

| AFR81 a răspuns:

Buletinul si atat. Ai grija sa lasi la intrare, in sala de depozitare, cheile, banii si, mai ales, telefonul.

| user5493 a răspuns:

Citeste si tu regulamentul sau metodologia.

| ChupyRo a răspuns:

Buletinu si atat

| l0renna93 a răspuns:

Doar buletinul.