| djhateme a întrebat:

Poate sa ma informeze cineva cum sta treaba cu profesorii supraveghetori de anul acesta de la bacalaureat. Unii vorbesc ca voi fi profesori din scoala in care ai terminat, altii ca vor veni profesori din alte scoli ca anii trecuti.Stie cineva sigur cum va fi pana la urma?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Teoretic si logic ar fi ca profesorii sa fie de la alte scoli, sa nu va cunoasca si sa nu va avantajeze sau favorizeze!

2 răspunsuri:
| Girl1234566547 a răspuns:

Ahh.ar fi super bine sa dam cu profii nostri:X dar iti dai seama cati ar lua bacul in felul asta?laughing big grin totusi multa bafta sh succes!:* >big grin

| smooky a răspuns:

@Elianna

Teoretic laughing