| chandnisharma a întrebat:

Pot deveni stewardesa daca nu am diploma de bacalaureat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ajungi chiar si cu picioarele la stele. da de ce nu ai diploma de bac? ia-ti o diploma, cu o mie de euro, o cumperi, ti-o aduce si acasa.

5 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Nici teroristi nu mai angajeaza fara diploma

| andy_3924 a răspuns:

Nu, nu poti.

| Wolfsz a răspuns:

Poti deveni femeie de servici sau vanzatoare la alimentara (desi ma indoiesc ca le mai primesc si pe astea fara BAC).

| Deeutza_9422 a răspuns:

Din cate stiu NU cred ca ai putea deveni stewardesa fara o diploma de bag macar cu media 7winkingoricum iti urez bafta incearca poate te angajeaza

| Maria_Georgiana_2000_c2Vd a răspuns:

Da poti sa deveni stewardessa daca nu ai diploma de bac...la unele firme de zbor primesc fara bac.