| DaNuTzFiNuTz a întrebat:

Pot sa ma mut la alt profil din liceu? sunt la constructii instalatii si lucrarii publice, am media 6.94 si as vrea sa intru la economic acolo ultima medie de anul trecut a fost 7.64?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mutarea se poate face numai dupa semestrul I, daca ai avut media mai mare decat a ultimului intrat si daca aproba conducerea liceului.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui un element esential, respectiv daca ai intrat acum in cl. a IX-a ori ai absolvit-o in acest an. Spune aceasta si o sa-ti dau un raspuns concret. Numai bine!

| DaNuTzFiNuTz explică (pentru Ioandelasal):

Pai am intrat acum in clasa. a IX-a

| Ioandelasal a răspuns (pentru DaNuTzFiNuTz):

Mutarea se poate face numai dupa semestrul I, daca ai avut media mai mare decat a ultimului intrat si daca aproba conducerea liceului.