| Monyyyyy a întrebat:

Ptr bacul la romana imi ajunge luna Iunie sa învăț operele alea? Eu zic ca nu are rost ca se uita repede.La BIO mai am clasa a 10 a dar nu ma prea grăbeam ca le uit.Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| alex15ccc a răspuns:

Dar ce rost mai are sa dai bacul? rolling on the floor

| Monyyyyy explică (pentru alex15ccc):

De ce ești așa rau? In a 8 a nu am prea învățat și am luat 8, 40 deci nu toți avem un IQ mic

| Iuliana2018 a răspuns:

Este perfect așa dacă ai măcar câte o idee la fiecare dintre operele de la română, iar legat de biologie, încearcă încă de acum să citești și să înțelegi logic lucrurile.

| zurghii a răspuns:

Daca nu sti nimic, eu zic sa te apuci de pe acum de invatat, ai 13 opere daca nu ma insel si sunt 400-500 cuvinte / opera minim. Nu stiu daca ai tu timp sa inveti atat intr-o luna.

| SharonS a răspuns:

Dacă le știi cât de cât, zic sa nu ți faci probleme, cu o luna înainte e Ok, dar sa nu te încarci prea tare in perioada aia.