| Lolkkk a întrebat:

Rapid vreau un răspuns am rămas corigent la matematica(m1) și fizica ce ma fac? Îmi este foarte frica ca as putea rămâne corigent! Sa fac meditatiii?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acum meditații, cu câteva ore inainte? Le-ai face degaba. Fă mai degrabă rugăciuni

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai bani, fă!

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce altceva ai putea face, decat sa te interesezi de meditatii si sa dai in toamna? Daca vrei cu adevarat, vei reusi sa inveti si sa iei macar nota de trecere.Succes.

| blairelovesmusic a răspuns:

Pune burta pe carte (nu la propriu), si du-te sa-ti dai corijarile. Vorba aia: N-ai carte, n-ai parte! Nu o sa ai parte de un job misto.

Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns (pentru KronstadtRevival):

Cand zic joburi misto ma refer la acele locuri de munca in care muncesti la birou, sau daca nu muncesti la birou, tot fizic muncesti dar ai un salariu mare (4000+, din punctul meu de vedere). Nu te lua de mine, ca oricum nu cred ca ai tu nu stiu ce IQ sau facultate. Iti dau block direct.