| hasseki a întrebat:

Am și eu de nevoie de câteva date despre Religia Europei, am căutat pe internet, dar nu am găsit! Vă mulțumesc ofer funda!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Principala religie a Europei este cea crestină. Ortodoxism în est, Catolicism în sud și protestantism în vest. Sigur, asta așa, în mare. Sunt multe religii în Europa și nenumărate culte.

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

OMG! asta inseamna ca trebuie sa-ti explic eu ca religia Europei este religia crestina? pentru ca daca parintii tai au scapat asta din vedere cind te-au educat in acei 7 ani de acasa nu vad cum as putea sa-i completez eu pe TPU.

| valentingb a răspuns (pentru thealchemist):

Uite n-a învățat toată lumea carte ca dumneata!
Nu te obligă nimeni să predai lecții de istoria religiilor, poți evita întrebarea.

| hasseki explică (pentru thealchemist):

Este doar o întrebare, nu te obligă nimeni să răspunzi...