| CSDNCSF a întrebat:

Anul acesta am BAC si am ramas la sport cu media neincheiata. Poate sa afecteze cu ceva? Mi-a zis ca mi-o incheie in primele 2-3 saptamani din al doilea semestru

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca esti amanat la sport, fiindca n-ai numarul de note necesar sau ai lipsit prea mult.
O sa sustii o examinare la inceputul sem.II, atunci cand o sa stabileasca profesorul si conducerea liceului si media o sa fie nota de la examinare.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot spui ca ti-o incheie de ce iti mai faci probleme?

| BuffaloSoldier a răspuns:

Nu are nimic, o sa ti-o incheie profesorul, stie el treaba lui big grin