| AcaDea19A1 a întrebat:

Daca nu am fost la nici o ora ( in cazul acesta la muzica ) nici pe primul semestru nici pe al doilea, dar pe primul mi-a încheiat profa media cu niste note puse de dumneaei, dar pe al doilea spune ca ma lasă cu situatia neîncheiată, ce o sa se întâmple? Examen in vara sau se poate încheia media in primele 2 săptămâni din anul viitor?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vaaaaai!
Profesoara te a trecut in primul trimestru sa nu auda falsurile "cantate" de tine.
Daca nu-ti va incheia notele, vei ramane la corigenta pentru toamna.
Daca nu iei examenul de corigenta, ramai repetent.
Vei putea canta manele de genul "Vai, viata mea" big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bula):

O mica rectificare: daca nu ii incheie media, merge la vara sa si-o incheie, daca isi incheie media si totusi ramane corigent, apoi merge la corigenta.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, se da corijenta in septmbrie si daca nu te prezinti, te poate lasa repetent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin august/septembrie, depinde când stabilesc ei.
Știu că pe mine m-a chemat pe la începutul lui septembrie.