| starkiller98 a întrebat:

As avea o întrebare legată de examenul de bacalaureat. Am susținut proba la M1, iar la un exercițiu trebuia să aflu o mediana intr-un triunghi. Am făcut desenul cu rigla, dar am folosit pixul folosit la redactarea întregii lucrări. Supraveghetorii au spus că nu e nici o problema. Oare s-ar putea considera semn distinctiv?

Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred.

| starkiller98 explică (pentru Adry05):

Aia zic si eu. Adica am folosit aceeasi culoare si nu e un desen facut pentru ca asa mi-a venit mie sa il fac

| Adry05 a răspuns (pentru starkiller98):

Nu cred ca sunt nici aia asa absurzi sa considere asta semn. Eu n-am auzit sa fie anulate lucrari atat de des precum se crizeaza.
Eu zic sa stai linistit.

| starkiller98 explică (pentru Adry05):

Pai si normal. Adica tot ce am facut are legatura strict cu examenul si nimic mai mult. Chestia e ca m-am panicat tare deoarece mai multe persoane sustineau ca poate se considera semn

| Amdreeay24 a răspuns (pentru starkiller98):

Buna! Ți au anulat lucrarea sau a fost totul ok?