| bodyguardsmecher a întrebat:

Daca eu vreau la un liceu care are intensiv engleza la profilul respectiv, pot intra la acel profil la acel liceu, dar la o clasa unde nu se face intensiv? Sau la toate clasele se face intensiv?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi ce profile are liceul respectiv in brosura care ai primit-o, de acolo afli daca are profilul respectiv simplu, fara intensiv.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă în Broşura care aţi primit-o de la şcoală scrie că la liceul respectiv este doar "intensiv engleza", înseamnă că NU are clasă "simplă ( fără intensiv )!

Toate cele bune!