| MotoBlitz a întrebat:

Salut! Dacă termini clasa a IX-a la colegiul militar unde ai mate-info intensiv engleză, te poți transfera la un colegiu civil tot mate-info engleză intensiv chiar dacă nu ai dat examen de bilingv?

2 răspunsuri:
| raresul123456 a răspuns:

Trebuie sa dai probe din ce știu și de unde naiba colegiu civil există doar vocațional, teoretic și tehnologic

| MotoBlitz explică (pentru raresul123456):

Colegiu militar!= Colegiu civil
Păi de ce să dau probe dacă am făcut aceleași ore, ba chiar la colegiul militar se face mai multă engleză decât în civil