| nedelcu1 a întrebat:

Salut, la inscrierea in examen si la toate probele de examen, am scris la initiala tatalui "St" de la "Stefan", este vreo problema?

7 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

De obicei lucrarea se anuleaza, dar am vazut cazuri (prieteni) in care a fost trecuta cu vederea. Totul depinde de cei care verificatori.

| aXy99 a răspuns:

Da...
Dar poate ai noroc si iti vor ignora greseala.

| isemilia a răspuns:

Da, poate fi considerat semn. Unii corectori ignora, altii anuleaza lucrarea.

| boris6754 a răspuns (pentru isemilia):

Fratilor, initiala se scrie acolo in coltul negru care e lipit, corectorul nevazand nimic laughing))))))

| boris6754 a răspuns:

Cred ca ai primit rezultatele deja. totul e ok laughing. nu exista sa iti anuleze corectorii lucrarea pentru acest lucru, deoarece coltul negru este lipit

| nedelcu1 explică (pentru boris6754):

Da, totul s-a rezolvat printr-un simplu telefon la secretariatul scolii, am expus problema și totul s-a rezolvat?

| boris6754 a răspuns (pentru nedelcu1):

Foarte bine atunci!