| BoGDaNN2 a întrebat:

Daca pe tatăl meu îl cheamă Coldocan Florin și azi la examen inițială prenumelui tatălui am pus C.F este ceva greșit? Mi se poate întâmpla ceva? De la emoții am scris așa.

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Initiala este F.

Ma rog, poate isi dau seama ca este o greseala.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca se intampla nimic.Caseta cu numele este oricum acoperita si descoperita numai dupa ce s-au pus notele.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred, stai calm

| 1234568807 a răspuns:

Daca tu de la scris numele ai inceput sa ai emotii nu vreau sa stiu cum ai fost la subiectele de rezolvare

| Radu767 a răspuns (pentru 1234568807):

Ba ce dracu frustrari ai pe suflet Ori ai venit sa dai un raspuns care sa fie de ajutor ori taci din gura. Orice om normal care s-a pregatit pentru un test important are emotii si poate gresi. Se vede ca nu prea ai dat teste la viata ta.

| 1234568807 a răspuns (pentru Radu767):

Ce raspuns care sa fie de ajutor ai vrea sa dau la intrebarea asta stupida? laughing Daca nu iti dai seama ce inseamna initiala tatalui si esti atat de ''emotionat'' de un asemenea test, mai bine nu mai pui intrebarea

| 1234568807 a răspuns (pentru Radu767):

Si tu ai fost atat de emotionat de nu mai stiai sa scrii o initiala? laughing

| Ganderoaica a răspuns:

Inițială prenumelui tatălui are rolul de a te diferenția dacă a mai fost cineva in același centru de examinare cu numele de familie Coldocan, puteai cere linistit o alta foaie supraveghetorului.