| AdrianM123V a întrebat:

Salut, mediile pentru buget si taxa la facultate se fac dupa sesiunea de restante? Sau imediat dupa terminarea celor 2 semestre?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Depinde de universitate, fiecare are regulile ei. La ce universitate ești? Oricum, poți căuta pe site-ul facultății

| AdrianM123V explică (pentru zurick):

UniTBv, nu scrie exact pe site.

| zurick a răspuns (pentru AdrianM123V):

Am intrat pe site ul universității și după pe o facultate random de la ei pentru că regulile ar fi aceleași și apare pe semestru. Însă e posibil să mai dureze până vă anunță de ea, că ar trebui să iei bursă pe 6 luni și asta ar include martie. Deci după următoarea.

| laviniabeluska11 a răspuns:

După restante și măriri.