| Adyiasi96 a întrebat:

Salut!
Sa zicem ca anul acesta am dat admitere la doua facultati X si Y si numai X a publicat rezultatele, trebuind sa depun dosarul cu documentele cerute (diplome, adeverinte, etc.).
Daca dupa ce am depus dosarul la X apar rezultatele la Y, unde imi doresc mai mult sa studiez, in cat timp este obligata X sa imi restituie dosarul pentru a ma putea inscrie la Y, dupa ce am depus o cerere?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Tu trebuie sa mergi sa ceri de la facultatea X dosarul, daca vrei sa te retragi. Teoretic ti-l da pe loc.

1 răspuns: