| gosav19 a întrebat:

Salut,sunt anul I de facultate si am 2 restante pe care nu pot sa le iau orice as face.
Tine si de modul sever de corectat cat si de faptul ca pentru mine matematica imi e straina.
Si ma intrebam,se poate sa ajungi cu restante din anul I pana in anul IV? Si daca da,cum faci cu restantele si cu licenta, ca stiam ca daca ai restante nu poti da licenta sau ceva de genul?
Don't blame me, am facut doar online pana acum si nici nu stiu mare lucru despre facultate si cu ce se manancahappy

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamna ca nu e de tine facultatea,. te c hinui degeaba, lasa o pentru cineva capabil, oricum nu faci nimic in Romania cu facultate, ajungi sa vinzi ziare, sau shaormar.

| gosav19 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cu mentalitatea asta nici nu i de mirare

| johnnny123 a răspuns:

Daca matematica iti este straina, ce cauti la o facultate unde se face matematica?

| gosav19 explică (pentru johnnny123):

S-a facut doar in primul an din primul semestru.

| Iote a răspuns:

Nu cred ca ai facut on-line 12 ani de scoala. Matematica se face in toti anii, nu numai in ultimul an.
Daca ajungi la licenta si inca ai restante, degeaba ai pierdut anii de studii. Nu vei putea da licenta. Renunta cat este timp si nu irosi banii.