Întrebare recomandată | PetruDolhescu a întrebat:

Sunt in anul I la facultatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei si la analiza matematica imi este foarte greu, nu inteleg aproape nimic. Nu stiti vreo carte buna cu teorie, exemple, probleme rezolvate, explicatii, eventual CD cu explicatii astfel incat sa inteleaga fiecare om care a luat bacul la mate?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Analiza la facultate e ceva foarte abstract, trebuie tocit, alta cale nu este!

| PetruDolhescu explică (pentru foxi):

Există și calea logică dar trebuie să pierzi nopți întregi ca s-o înțelegiwinking

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Uite aici ceva daca te intereseaza"

http://ebookbrowse.com/......-d51491544

| PetruDolhescu explică (pentru itsoft):

Eu aici vad doar o lista de conturi MSDN Academy. Cum m-ar putea ajuta aceasta lista? ...doar daca as contacta un student de acolo sa-mi recomande ce-mi trebuie mie.

| itsoft a răspuns (pentru PetruDolhescu):

Scrie acolo la cautare cea ce doresti si iti va da exact manual etc despre cea ce doresti tu.