| deathproof a întrebat:

As vrea sa ma inscriu in Legiunea Franceza. A fost cineva acolo? imi poate spune cum e?

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Cred ca se ofera vreo 8000 de euro pe luna iar contractul e de 2 ani parca. Deci 2 ani timp in care tu traiesti pe banii legiunii franceze iar salariul ala de 8000 de euro se strange. Cand termini contractul o sa ai deja o suma de bani cu care poti incepe o mica afacere si un fizic bine facut (exercitiile zilnice fortzate sunt mai bune ca orice sala de forta)

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Vezi ca are un site legiunea franceza. E posibil sa nu corespunzi criteriilor lor. In general nu ii inteleg pe aia care vor sa stea 5 ani numai printre barbati!

| deathproof explică (pentru justfreelove):

Merci, oricum m-am razgandit!

| justfreelove a răspuns (pentru deathproof):

Cred ca se ofera vreo 8000 de euro pe luna iar contractul e de 2 ani parca. Deci 2 ani timp in care tu traiesti pe banii legiunii franceze iar salariul ala de 8000 de euro se strange. Cand termini contractul o sa ai deja o suma de bani cu care poti incepe o mica afacere si un fizic bine facut (exercitiile zilnice fortzate sunt mai bune ca orice sala de forta)

| legiuneastraina a răspuns:

8000 de euro pe luna?
contract de 2 ani (parca)
mai oameni buni...ce-s cu aberatiile astea?
Este clar ca in legiune predomina un mister...dar totusi
Daca vreti sa aflati mai multe despre legiunea straina intrati pe situl http://legiuneastraina.ro
sunt informatii reale, info despre recrutare, antrenament si multe altele
succes