| Urziceanu_Ana-Maria_1995 a întrebat:

Daca eu sunt la un liceu cu profilul filologie si vreau sa ma mut la alt liceu cu profilul stiinte sociale mai trebuie sa dau diferente?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Normal ca da odata ce schimbi profilul trebuie sa dai diferente. Nu iti face griji nu trebuie sa inveti o sa iti dea ei de unde sa scrii happy

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca esti in clasele IX-X materiile sunt asemanatoare. Daca este un alt liceu ar putea sa difere cel mult CDS-urile. Daca esti la XI-XII sunt mai multe diferente de dat.Dar asta anul urmator. Acum a inceput deja semestrul II.

| restroccck a răspuns:

Da trebuiee happy