| Shin0bi a întrebat:

Salut TPU,de ceva timp caut universitati care au curs Game Design,sau poate game design film and television,am cautat mult dar nu prea am gasit o universitate mai ieftina, toate cer de la 5000 lire in sus,deci daca stiti o universitate din Anglia cu Game Design lasati un reply aicea,doresc ceva mai ieftin, dau funda care e marebig grin.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti si in Romania facultati de arte cu sectiune design. In afara sa stii ca facultatile nu sunt deloc moca, doar pe la noi statul subventioneaza atat de mult educatie universitara

| Shin0bi explică (pentru suntserios):

Game Design nu Design

| Haze_Roby_1995 a răspuns:

Doar in Anglia vrei?

| Haze_Roby_1995 a răspuns:

Http://www.brunel.ac.uk/arts/games-design ia vezi aici pentru Anglia.