| abramovich a întrebat:

Vreau niste sfaturi in privinta invatarii limbii ENGLEZE FARA PROFESOR. vreau sa stiu de la ce sa incep.cit timp cit de des,, toate modalitatile.ca sa invat engleza foarte bine. ma puteti ajuta si cu un regim,, din experienta proprie,,, cit mai detaliat ...va voi fi foarte reconuscator.

1 răspuns:
| Ramo03 a răspuns:

Pai, eu aveam in jur de trei programe sa le spunem foarte interesante...chiar te invatau engleza. Incearca sa cauti pe internet aplicatii care te invata lb engleza, poate gasesti sub forma unui joc si totul va fi mult mai usor asa.