| Adrian1331 a întrebat:

Vreau sa dau la liceul militar anul acesta.Am fost sa fac viza medicala,am fost declarat apt,cei de la Spitalul Militar mi-au trimis fisa la Centru Militar Zonal de unde apartin, iar ei m-au sunat peste 3 zile ca trebuie sa ma duc saptamana viitoare sa depun dosarul! Insa data limita pana cand putem depune dosarele este de 04.05. 2018, dar cel care m-a sunat de la Centrul Militar Zonal mi-a spus ca asa am fost programat, sa ma duc saptamana viitoare....Stiti cum pot face sa imi depun dosarul mai tarziu?

2 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

De ce sa-l depui mai tarziu cand ai fost programat acum? Daca nu te duci acum, vei fi respins automat.

| Adrian1331 explică (pentru Itanul):

E mult mai bine sa-l depun mai tarziu, tie ti-ar conveni sa te trimita acum la probe sau prin mai? Ai mai mult timp sa te pregatesti.