| Georgian22 a întrebat:

Salutare, este pe aici cineva care stie de unde pot lua subiecte la bazele contabilității., s-au poate sa-mi dea.
Ce am gasit pe net nu sunt asa cum ne-a dat la examen(eu sunt la facultate economică)

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Inca un analfabet functional... INVATA NAIBII TOATA MATERIA! La servici crezi ca te anunta dinainte de ce o sa ai nevoie sa stii in saptamana care urmeaza? Sau ai deja postul asigurat la stat pe undeva unde tu o sa fii nepotu' lu' matusa si din 20 de angajati vreo 2 fraieri o sa va faca treaba la restul?

| Georgian22 explică (pentru GabiDumitrescu):

Esti un om lovit terminat.Crezi daca urma sa lucrez cum spui tu mai aveam nevoie sa dau vreun examen.
Nu urmează să lucrez nicăieri stai linistit.Am nevoie pentru un examen la o materie pe care nu o sa o mai fac niciodată..Nu are sens sa învăț aiurea. Nobulee

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Georgian22):

Atunci ce mama draq mai cauti la facultatea aia, serios?

| Bondarel99 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu ai fost in viata ta la vreo facultate (sau scoala in general)?
Facultatea, mai ales de economie nu reflecta intotdeauna tot ce vei face in cariera, se dau unele examene la care se cer tot felul de aplicatii, probleme de mate, care sunt grele si indiferent cat ai sta cu burta pe carte tot nu poti fi sigur ca iei examenul, nu e vorba doar de citit niste paragrafe dintr-o carte.
Eu nu inteleg de ce nu ti-a inchis nimeni contul pana acum, numai raspunsuri stupide dai si stii numai sa injuri. Vezi-ti de treaba ta si daca nu ai habar de un lucru nu te mai apuca sa scrii aici, fa ceva folositor cu timpul tau.