| wBroscuța a întrebat:

Salutare TPU
Aceasta intrebare este adresata celor care deseneaza manga in modul traditional (in creion)
Ce folositi pentru a va ink-a desenele?
Daca vreti sa-l colorati, ce marca de creioane folositi? Si ultima intrebare:
Desenati manga pe format A4 sau A5?(A5 - marimea unei pagini dintr-o manga de fapt)
Dau fundita.
Multumesc anticipat ^w^

Răspuns Câştigător
| Prӑjituricӑ a răspuns:

Eu pe A5. Si...Desenez cu BIC si crayola, in acelasi timp.Crayola sunt culori cerate, ele fac desenul sa fie mult mai expresiv.winking

1 răspuns:
| EmiliaSd88 a răspuns:

Id-ul meu este emilia_s98, adauga-ma tu daca vrei.happy Nu am putut sa iti trimit prin mesaj.