| emipenet a întrebat:

Salutare TPU! E adevarat ca, la competențele de anul acesta pentru Bacalaureat, daca nu le iei, nu intri in examen? sau e ca si pana acum? Mi s-a spus ca e cu liniuțe si daca nu le iei pe 3, redai competențele sau nu intri in examen, e adevarat?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că te-a păcălit profa de la competențele alea... care-or fi ele. Nu scrie așa ceva nicăieri

| Wr3nch a răspuns:

Oau, adica vrei sa spui ca in sfarsit o ii puna pe unii care au dormit 12 ani sa invete si ei niste chestii esentiale? Ce nedreptate, nu e corect. Cum sa obligi pe cineva sa stie 3 cuvinte intr-o limba straina si cum sa deschida un Word.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Nah, nici vorba despre asta, stiam eu ca suna prea frumos.

Întrebări recente