| mafiotulnumberone a întrebat:

Eu sunt in clasa a VIII-a, si mai sunt 3-4 luni pana la examen, si imi estr o oarecare frica ca il voi pica... Lucrez in fiecare zi, fac azi o varianta la romana so maine 1 la mate. Am luat 7.20 la romana si 6 la mate la simulari. Intrebarea este: Ce pot face sa nu imi mai foe frica? si: Cate sa lucrez pe zi/saptamana?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fa in fiecare zi una la mate si citeste una la romana si iti va fi bine.

| mafiotulnumberone explică (pentru SkyPilot):

Ce sa citesc la romana?

| SkyPilot a răspuns (pentru mafiotulnumberone):

Nu gasesti subiectele rezolvate undeva?

| Cristian_Mihaitamcr_1999 a răspuns:

Frate stai cqlm asa am fost si eu...dar cand o sa vexi ce subiecte iti da sigur o sa il iei laughing_ sunt usoare subiectele